Par Aviazon.lv projektu

aviazon.lv tīmekļa vietnē sniedzam iespēju izvēlēties vispopulārāko un pasaulē labi zināmo aviolīniju lidojumus. Jūsu ērtībām atlasām vislabākās lidojumu cenas. Sniedzam pilnu informāciju un padomus, kas noder pat visrūdītākajiem ceļotājiem.

Liela galamērķu izvēle

Varam piedāvāt ne vien plašu lēto aviolīniju vai visiem pazīstamu, sen tirgū strādājošu aviokompāniju biļešu izvēli, bet arī pasūtījuma lidojumu sabiedrību biļetes.
Ja ir vēlēšanās, varam piedāvāt visas iespējamās lidojumu biļešu kategorijas.

Personīga uzmanība konkrēti jums

Mēs saprotam, ko jums vajag. Mūsu tīmekļa vietne izveidota trīs valodās: latviešu, angļu un krievu. Šajās valodās jūs vienmēr varēsiet sarunāties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem. Visi apraksti, pasūtījuma process un biežāk uzdodamie jautājumi sniegti šajās valodās, tāpēc problēmām pasūtīšanas laikā nevajadzētu rasties pat tādā gadījumā, ja neprotat latviešu valodu vai esat viesis no ārzemēm. Mūsu aģenti vienmēr labprāt konsultē pa tālruni 8 stundas dienā, 5 dienas nedēļā. Klientu apkalpošanas dienesta aģenti labprāt palīdzēs visos jautājumos, kuri jums rodas, veicot pasūtījumu vai arī jau pēc lidojuma pasūtīšanas.

Vienmēr cenšamies, lai pasūtījuma process būtu pēc iespējas skaidrāks un vienkāršāks. Novērtējam katru piezīmi un cenšamies ievērot katru aizrādījumu.

Sniedzam iespēju reģistrētiem lietotājiem pārvaldīt, mainīt vai atcelt savus pasūtījumus, pārskatīt pasūtījumu vēsturi un saņemt ērtus rēķinus.

Sniedzam iespēju norēķināties, izmantojot visus populārākos maksāšanas veidus: izmantojot interneta bankas pakalpojumus, kredītkartes, PayPal maksājumu sistēmu.


Ja jums ir vēlmes vai ierosinājumi, kā uzlabot un pilnveidot mūsu darbu – uzrakstiet mums.


Klientu apkalpošana un palīdzība pa telefonu, e-pastu:

I-V 09:00-18:00,
+371 258 94332
avia@aviazion.lv 


Kompānijas rekvizīti:

Moji7o B2B, SIA
Drustu gatve 10 - 31, Olaine, LV-2114 Latvija
Reģ. num: 40203383052
Tel. nr: +371 258 94332
E-pasta: avia@aviazion.lv