Dānija

Lēti lidojumi uz Dāniju

Piepildiet savus sapņus Dānijā, uzceļot tos no miljons lego klucīšiem. Šo valsti tūristi apmeklē ne tikai Lego zemes dēļ, bet arī tādēļ, ka tajā slēpjas bagātīga vēsture, izteiksmīga arhitektūra, dabas objekti un kultūras pieminekļi. Dānijā visa dzīve notiek uz diviem riteņiem, tādēļ ņemiet rokās velosipēdu un dodieties atklāt šo aizraujošo valsti!

Pilsētas Dānijs kuras piedāvājam apmeklēt

Hansa Kristiana Andersena pasaku maģija ir apvilkusi visu Dāniju – vienu no zaļākajām valstīm visā pasaulē, kas sargā dabiskos resursus un cīnas pret globālo sasilšanu. Valsts zemienes un augstienes atgādina Lietuvu. Ceļotāji Dānijā dod priekšroku brīvdienu mājiņām, kas ir lētākas un lieliski piemērotas komfortablai atpūtai. Valsts galvaspilsēta Kopenhāgena Jums būtu jāapmeklē ne tikai pilsētas simbola – Mazās nāriņas – dēļ, kurš atrodas netālu no kruīzu kuģu termināļa, bet arī dēļ iespējas apskatīt pilsētu no visām pusēm kā arī vecāko gājēju iepirkšanās ielu.

Dānijai pieder arī pasaules lielākā sala – Grenlande. 80% šīs salas klāj ledāji. Iespaidīgi geizeri, fjordu formētie ledāji un pati sala kļuvusi par ļoti populāru apskates objektu dēļ savas unikalitātes un dabiskās vides.

Dāņu
GMT +01:00