Francija

Lēti lidojumi uz Franciju

Vai Jūs esat gatavi uz laiku iemainīt Lietuviešu stingro rokasspiedienu pret trim franču skūpstiem? Laiks apskatīt lavandu laukus un izbaudīt pasaulslavenos franču desertus. Lai gan visa šī nepietiktu, lai Jūs pilnībā izzinātu Franciju, mēs iesakam apmekēt šo valsti, lai atklātu tās krāšno skaistumu un Dienvidu Francijas Provences reģionu. Jums būs iespēja apmeklēt vienu no pasaulē vecākajām aizvēsturiskajām alām un piekļūt mūsu priekšteču zīmētajiem veidojumiem.

Pilsētas Francijs kuras piedāvājam apmeklēt

>Šī valsts ir slavena ar savām gadsimtus vecajām olīvu birzīm, krāmu tirgiem un neaizstājamo franču virtuvi. Esiet sveicināti vīna ražotāju zemē, un izbaudiet glāzi šampanieša kopā ar dažādajām franču siera šķirnēm. Valsts ir pazīstama ar neskaitāmajām atrakcijām un tūristu skatupunktiem -sākot no Britānijas līčiem un Provences kaļķakmeņu kalniem līdz pat Pirenejas un Korsikas pusmēness līčiem, Dordonas koku ielejām, kā arī Loiras maigajām pļavām un Alpu virsotnēm. Katrs reģions ir unikāls ar savu arhitektūru, virtuves tradīcijām un dialektu. Francijā Jums zudīs izmēra sajūta:  plašās mežu zonas un zeme ir prom no pilsētas centra. Simtiem pilsētiņu un ciematiņu Francijā ik gadu apmeklē liels skaits tūristu, kuri vēlas mieru, lielisku dabu, labu atpūtu un garšīgi paēst.

Francijas iedzīvotāji pavada brīvdienas paši savā valstī – tas tikai pierāda, ka Francija ir aristokrātiska atpūtas zeme, kura liek Jums piedzīvot pārsteidzošas sajūtas un parastiem ikdienas mirkļiem - izgaist.

Ziemeļu Francijas laikapstākļi ir neprognozējami. Parīzes klimats ir labvēlīgāks, tomēr to reti apciemo karstuma vai aukstuma viļņi. Tikko izbraucot uz Dienvidiem no Loiras, laikapstākļi kļūst daudz siltāki.

Vislabāk brīvdienas Francijā ir plānot Jūlija vidū, jo uzreiz pēc tūrismas sezona sākuma Francijā notiek liels cilvēku pieplūdums, kas apgrūtina nokļūšanu uz vairākiem iecienītiem atpūtas punktiem. Slēpošanas mīļotāji noteikti nedrīkst aizmirst par ziemas brīvdienām, jo šajā laikā slēpošanas kūrorti ir pārpildīti ar studentiem no visas pasaules.

Franču
GMT +02:00