Itālija

Lēti lidojumi uz Itāliju

Skaistā Itālija! Gludā, kurpju formas valsts, iestiepjas Apenīnu pussalā. Šo valsti ļoti iecienījuši tūristi dēl tās vilinošajām ainavām un kultūras identitātes. Itālijā atrodas arī divas lielas salas – Sardīnija un Sicīlija, kurās novērojams lielisks klimats, skati un lērums dažādu apskates vietu. Itālija piedāvā dažādus izklaides veidus gan sniegotajās Alpu virsotnēs gan saulainajos Vidusjūras krastos.

Pilsētas Itālijs kuras piedāvājam apmeklēt

Itālijai ir plašs kultūras mantojums. Šeit ir daudz dažādu muzeju, mākslas galeriju, operu, kā arī iespaidīgu arhitektūrisku pieminekļu. Itālijā atrodas daudzas ēkas un celtnes, kas iekļautas UNESCO Pasaules mantojumu sarakstā. Šī valsts ir bijusi mājvieta daudziem pazīstamiem tēlniekiem, māksliniekiem, dizaineriem un arhitektiem, it īpaši Renesanses perioda laikā. Jūs droši vien esat dzirdējuši dažus no šiem māksliniekiem – piemēram, Leonardo Da Vinči vai Mikalandželo. Ļoti nozīmīgu lomu Itālijas kultūrā un mūzikā spēlē pasaulē atzītās operas un melodijas, kuras radījuši tādi pazīstami komponisti kā Antonio Vivaldi, Verdī un Pučinī. Pavadot brīvdienas Itālijā, nepalaidiet garām iespēju papildināt savu garderobi tā kā tieši Itālija ir dauzu slavenu modes zīmolu un dizaineru veikalu mājvieta.

Vai esat noguruši no ceļotāju ieteikumiem doties tikai uz Romu? Mēs piedāvājam apskatīt Itāliju no citām pusēm. Mazās lauku pilsētiņas – Portofino vai Vernazza ir tikpat skaistas kā pašas slavenākās Itālijas vietas. Cinque Terre reģionālais parks Jūs apburs ar saviem krāsainajiem mājokļiem klinšu virsotnēs.

Itālijas
GMT +02:00